Yükleniyor ...

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Zübeyde Hanım Eğitim KurumlarıBuca Kampüsü

  Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Koşu İzban İstasyonuna 10 dk, Kaymakamlık binasına 5 dk, lokasyon olarak oldukça avantajlı bir bölgede bulunmaktadır.

  Okulumuzda anasınıfı, ilkokul, ortaokul, Anadolu lisesi ve fen lisesi bölümleri yer almaktadır. Anasınıfı birimimiz 48 aylıktan itibaren öğrenci kabul etmektedir. İlkokul, ortaokul ve liselere girişte rehber öğretmenlerimizin uyguladığı öğrenci kabul kriterleri neticesinde alımlar yapılmaktadır. Ayrıca fen lisesine  giriş için ortaöğretim başarı puanı ve sınavdaki alacağı sonuçlara göre alım yapılmaktadır. Okulumuzun kurulu bulunduğu yaklaşık 13 dönümlük bahçemizde, hayvan barınakları,  basketbol, voleybol ve halı sahası, 600 kişilik amfi tiyatro yer almaktadır. Okul içerisinde ise soyut kavramları somutlaştırmaya olanak sağlayan 3D laboratuvarlar, görsel sanatlar, bilişim ve müzik atölyeleri, akustik cep sineması, fiziksel ve kültürel gelişime katkı sağlayan kapalı spor salonu ve gibi öğrencilerin dilediğince spor yapabileceği, sosyalleşmelerine ve özgüvenlerini pekiştirmeye yardımcı olacak, etkinlik alanları yer almaktadır.

  Öğrencilerimizin yemek ihtiyacı ise okul bünyesinde, öğrencilerimizin dengeli beslenmesi için aşçımızın özenle yaptığı yemeklerle karşılanmaktadır.

  Okulumuzda, İngilizce yabancı dil eğitiminin yanı sıra anasınıfından itibaren ikinci yabancı dil olarak Almanca eğitimi verilmektedir..

  Çocuklarınızın gelecekte iyi bir birey olması sadece akademik eğitimle mümkün olmaz. Akademik eğitim kadar sosyal ve sportif faaliyetlere önem veren, çocuğun her anlamda gelişmesinin yolunu açan, onların iyi ve vicdanlı bireyler olarak yetişmesine olanak sağlayan eğitim kurumlarıyla olur. Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları olarak eğitimin öğretimden çok daha kıymetli olduğunu biliyoruz.

“Dünyayı değiştirecek liderler yetiştiriyoruz”