Facebook Pixel Kurucumuz - Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları
Zübeyde Hanım Koleji Loading Logo

Kıymetli veliler, sevgili çocuklar,

Hayatım boyunca eğitimin önemini bizzat yakından tatbik etmiş bir insan olarak, bugün sizlere Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nın kurucusu sıfatıyla seslenmenin mutluluğu ve tarif edilmez gururu içerisindeyim.

2016 yılında bu yola çıkarken “bir okuldan çok daha fazlası” olma niyet ve kararlığımızı ortaya koymuş, yol arkadaşlarımla birlikte yalnızca akademik başarılar elde eden öğrenciler değil, iyi birer insan yetiştirmeyi hedeflemiştik.

Geride kalan bu kısa sürede, sizlerin de yoğun ilgisi ile binlerce genç zihne kıvılcım olma imkanına kavuştuk.

Çok dilli eğitim programımız, PISA başta olmak üzere öğrencilerimize uyguladığımız uluslararası ölçümlerimiz ve “İnsanlık Sanatı” programımız ile, bugüne kadar kıvılcım olmayı başardığımız her genç zihnin, ileride gelecek nesillere birer meşale olacağından hiç şüphe duymuyorum.

“Bir anne dünyayı değiştirir, dünyayı değiştirecek liderler yetiştiriyoruz” mottosu ile çıktığımız bu yolda, geleceği şekillendirecek lider ruhlu çocuklarımıza ev sahipliği yapmanın mutluluğu içerisindeyiz. Evrensel değerlere bağlı, düşünen, sorgulayan ve çözüm üreten çocuklarımız, inanıyorum ki vicdanlı doktorlara, adaletli avukatlara, centilmen sporculara ve şefkatli öğretmenlere dönüşecek; her biri yalnızca başarıları ile değil, taşıdıkları insani değerlerle alanlarında örnek birer isim haline gelecektir.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Cumhuriyet sizden fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister” sözünü kendimize bir vazife kabul ederek kurduğumuz Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nın değerli öğrencilerinin ülkemizin aydınlık geleceğinin teminatı olacağına yürekten inanıyor, tüm veli ve öğrencilerimize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Op. Dr. Ali Deniz

Yönetim Kurulu Başkanı

ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

‘’Form yardımıyla numaranızı bırakın sizi arayalım, eğitim anlayışımızı ve olanaklarımızı anlatalım.‘’

⛔ İŞ BAŞVURULARINIZ İÇİN LÜTFEN NUMARA BIRAKMAYINIZ VE KARİYER SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ ! 👈

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için ilgilendiğiniz kampüsü seçiniz. Teşekkür ederiz.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları (Özel Kardeniz Sağlık Eğitim İnşaat San ve Tic A.Ş. - Denkar Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş- ALMET Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş)tarafından açıklanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ilişkin aydınlatma metninin tamamını okudum, anladım ve Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nın Kişisel Verilerimi yukarıda belirtilen amaçlar çerçevesinde işlemesi konusunda bilgilendirildim.

Bu kapsamda Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Şirketleriniz tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Zübeyde Hanım Eğitim Kurumlarının velilerine/personellerine ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, ilgili belgeleri imzalayan tarafların tespiti ve kontrolü, bunlar kapsamında gerçekleştirilecek her türlü başvuru, iş ve işlemin sahibini ve muhatabını belirlemek üzere bilgilerin tespiti için kimlik, adres, vergi numarası ve diğer bilgileri kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla Aydınlatma Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Aydınlatma Metni’nde belirtilen kişiler ile paylaşılmasına konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, bu form ile bilgilerimi göndererek açık rızamla onay veriyorum.