Facebook Pixel Kurucumuz - Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları
Zübeyde Hanım Koleji Loading Logo
1973 İzmir doğumluyum, evli ve 5 Çocuk babasıyım. İlk ve orta okulu ulukent ilkokulundan, liseyi de Çınarlı Endüstri Meslek Lisesi Elektrik bölümünden mezun olduktan hemen sonra Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini 1990 yılında kazandım.

1996 yılında pratisyen Hekim olarak mezun oldum ve ilk görev yerim olan Tunceli ili Nazimiye ilçesine tayinim çıktı. 6 ay pratisyen hekimlik yaptıktan sonra Tıpta Uzmanlık sınavını (TUS) kazandım.

1997 yılında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Ana Bilim dalında KBB Asistanı olarak göreve başladım.

2001 yılında KBB Uzmanı olarak mezun oldum ve mecburi hizmetimi yapmak üzere Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesine tayinim çıktı. 5 yıl KBB Uzmanı olarak burada çalıştıktan sonra 2005 yılında Devlet memurluğundan istifa ederek İzmir’e dönüş yaptım. 10 yıl Özel bir Hastanenin kuruculuğunu ve Başhekimliğini yaptıktan sonra 2015 yılının sonunda Sağlık sektöründen ayrılıp Eğitim sektörüne yatırım yapma kararı aldım.

2016 yılında Özel Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Buca Kampusunu açtık ve 2017'de de Bornova Kampusunu açtım. Halen Özel Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Buca ve Bornova Kampüslerinin Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevime devam etmekteyim.

Op. Dr. Ali DENİZ
ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

‘’Form yardımıyla numaranızı bırakın sizi arayalım, eğitim anlayışımızı ve olanaklarımızı anlatalım.‘’

⛔ İŞ BAŞVURULARINIZ İÇİN LÜTFEN NUMARA BIRAKMAYINIZ VE KARİYER SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ ! 👈

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için ilgilendiğiniz kampüsü seçiniz. Teşekkür ederiz.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları (Özel Kardeniz Sağlık Eğitim İnşaat San ve Tic A.Ş. - Denkar Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş- ALMET Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş)tarafından açıklanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ilişkin aydınlatma metninin tamamını okudum, anladım ve Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nın Kişisel Verilerimi yukarıda belirtilen amaçlar çerçevesinde işlemesi konusunda bilgilendirildim.

Bu kapsamda Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Şirketleriniz tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Zübeyde Hanım Eğitim Kurumlarının velilerine/personellerine ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, ilgili belgeleri imzalayan tarafların tespiti ve kontrolü, bunlar kapsamında gerçekleştirilecek her türlü başvuru, iş ve işlemin sahibini ve muhatabını belirlemek üzere bilgilerin tespiti için kimlik, adres, vergi numarası ve diğer bilgileri kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla Aydınlatma Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Aydınlatma Metni’nde belirtilen kişiler ile paylaşılmasına konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, bu form ile bilgilerimi göndererek açık rızamla onay veriyorum.