Facebook Pixel Bursluluk Sınavı Yönergesi - Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları
Zübeyde Hanım Koleji Loading Logo

BURSLULUK SINAVI YÖNERGESİ

1-Bursluluk Sınavımıza İzmir İl genelinde 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri başvurabilir.

2-Bursluluk Sınavımıza katılım ücretsizdir.

3-Bursluluk Sınav başvuruları www.zubeydehanim.com.tr adresinden yapılacaktır.

4-Bursluluk Sınavı, Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nda eğitim gören 5, 6, 7, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerini kapsamamaktadır. Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nda eğitim gören sadece 4. ve 8. sınıf düzeyinde öğrenciler sınava katılabilirler.

5-Bursluluk Sınavı sonucunda kazanılan burslar, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı'na kayıt yaptıracak öğrenciler için geçerlidir. Burs, kazanılan kademe (ortaokul veya lise) süresince geçerlidir. Bir üst kademeye geçen öğrencinin bursu sona erer.

6-Bursluluk Sınavı 500 puan üzerinden hesaplanacaktır.

7- BURSLULUK SINAV TARİHLERİ VE SAATLERİ

8- BURSLULUK SINAVINDA SORULACAK SORU SAYILARI VE SÜRELER

9-Bursluluk Sınavımızın yapılacağı seanstan 30 dakika önce okul bahçesinde hazır bulunmanız gerekmektedir.

10-Bursluluk Sınavımıza cep telefonu, akıllı saat, hesap makinesi, cetvel vb. araç gereçle gelmeyiniz.

11-Bursluluk Sınavımıza katılacak öğrenciler, üzerinde T.C Kimlik numarası bulunan kimlik kartını getirmeyi unutmayınız.

12-Bursluluk Sınavımız için iki adet yumuşak uçlu kurşun kalem, silgi getirilmelidir. Öğrenciler pet şişe içinde su getirebilirler.

13-Bursluluk Sınav soruları, ilgili sınıfın MEB müfredatına uygun olarak sınavdan önceki tarihleri kapsayacak şekilde hazırlanmıştır.

14-Tüm sınıf seviyelerinde bursluluk sınavı iki oturum şeklinde yapılacaktır.

15-Bursluluk Sınavımızda 4.5.6.7 ve 8. sınıflarda 3 yanlış 1 doğruyu, 9.10 ve 11. sınıflarda 4 yanlış 1 doğruyu götürecektir.

16-Bursluluk Sınav kitapçıkları öğrenciye verilmeyecektir.

17-Belirtilen süre bitmeden öğrencilerin sınavdan çıkışlarına izin verilmeyecektir.

18-Bursluluk Sınav sonuçlarını 12 Mart tarihinden sonra açıklanacaktır.

Detaylı bilgi için (0232) 332 18 81 numaralı telefonu arayabilir veya info@zubeydehanim.com.tr adresine mail atabilirsiniz. 

ÖĞRENCİLERİMİZE SINAVDA BAŞARILAR DİLERİZ

ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

‘’Form yardımıyla numaranızı bırakın sizi arayalım, eğitim anlayışımızı ve olanaklarımızı anlatalım.‘’

⛔ İŞ BAŞVURULARINIZ İÇİN LÜTFEN NUMARA BIRAKMAYINIZ VE KARİYER SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ ! 👈

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için ilgilendiğiniz kampüsü seçiniz. Teşekkür ederiz.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları (Özel Kardeniz Sağlık Eğitim İnşaat San ve Tic A.Ş. - Denkar Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş- ALMET Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş)tarafından açıklanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ilişkin aydınlatma metninin tamamını okudum, anladım ve Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nın Kişisel Verilerimi yukarıda belirtilen amaçlar çerçevesinde işlemesi konusunda bilgilendirildim.

Bu kapsamda Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Şirketleriniz tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Zübeyde Hanım Eğitim Kurumlarının velilerine/personellerine ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, ilgili belgeleri imzalayan tarafların tespiti ve kontrolü, bunlar kapsamında gerçekleştirilecek her türlü başvuru, iş ve işlemin sahibini ve muhatabını belirlemek üzere bilgilerin tespiti için kimlik, adres, vergi numarası ve diğer bilgileri kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla Aydınlatma Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Aydınlatma Metni’nde belirtilen kişiler ile paylaşılmasına konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, bu form ile bilgilerimi göndererek açık rızamla onay veriyorum.