Facebook Pixel Sınav Yönergesi - Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları
Zübeyde Hanım Koleji Loading Logo

     SINAV YÖNERGESİ

1- Sınav online uygulanacaktır.

    a- Girişler www.zubeydehanim.com.tr adresinden TC Kimlik no ve Sınav Öğrenci Numarası ile yapılcaktır.

    b- Sınav öğrenci numarası kayıt sırasında cep telefonunuza mesaj olarak iletilecektir.

2- Sınav başvurusu ve sınav ücretsizdir.

3- Sınav soruları, ilgili sınıfın MEB müfredatına uygun olarak sınavdan önceki tarihleri kapsayacak şekilde hazırlanmıştır.

4- Sınav tüm sınıflar düzeyinde saat 10:00 ve 13:30 olarak iki seans olarak uygulanacaktır. Öğrenciler yalnızca bir seansta sınava kabul edilecektir.

   a. 1.Seans

       • 1.Oturum başlama saati  10:00        • 2.Oturum başlama saati  11:40

    b. 2.Seans

       • 1.Oturum başlama saati  13:30

       • 2.Oturum başlama saati  14:10

5- 4.5.6.7.8 sınıflarda 3 yanlış , 9.10.11 sınıflarda 4 yanlış bir doğruyu götürecektir.

6- 4. Sınıflar tek oturum, 5.6.7.8 sınıflar sözel, sayısal olarak iki oturum şeklinde yapılacaktır.

7- 9.10.11 Sınıflarda sınav tek oturum gerçekleşecektir.

8- Sınav süresi sınıflara göre farklılık göstermektedir. Aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. 9- Sınav sonuçları 28 Ocak Perşembe günü Kampüsümüzden öğrenilebilecektir.

10- Detaylı bilgi için ( 0232 ) 332 18 81 numaralı telefonu arayabilir veya info@zubeydehanim.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Öğrencilerimize sınavda başarılar dileriz.

ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

‘’Form yardımıyla numaranızı bırakın sizi arayalım, eğitim anlayışımızı ve olanaklarımızı anlatalım.‘’

⛔ İŞ BAŞVURULARINIZ İÇİN LÜTFEN NUMARA BIRAKMAYINIZ VE KARİYER SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ ! 👈

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için ilgilendiğiniz kampüsü seçiniz. Teşekkür ederiz.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları (Özel Kardeniz Sağlık Eğitim İnşaat San ve Tic A.Ş. - Denkar Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş- ALMET Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş)tarafından açıklanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ilişkin aydınlatma metninin tamamını okudum, anladım ve Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nın Kişisel Verilerimi yukarıda belirtilen amaçlar çerçevesinde işlemesi konusunda bilgilendirildim.

Bu kapsamda Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Şirketleriniz tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Zübeyde Hanım Eğitim Kurumlarının velilerine/personellerine ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, ilgili belgeleri imzalayan tarafların tespiti ve kontrolü, bunlar kapsamında gerçekleştirilecek her türlü başvuru, iş ve işlemin sahibini ve muhatabını belirlemek üzere bilgilerin tespiti için kimlik, adres, vergi numarası ve diğer bilgileri kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla Aydınlatma Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Aydınlatma Metni’nde belirtilen kişiler ile paylaşılmasına konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, bu form ile bilgilerimi göndererek açık rızamla onay veriyorum.