Yükleniyor ...

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Zübeyde Hanım Eğitim KurumlarıBornova Kampüsü

   Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüsü, Yeşilova Höyüğü’ne bitişik, Point Bornova ve Forum Bornova Alışveriş Merkezleri’nin ortasında, lokasyon olarak oldukça avantajlı bir bölgede bulunmaktadır.

   Okulumuzda anasınıfı, ilkokul ve ortaokul bölümleri yer almaktadır. Anasınıfı birimimiz 48 aylıktan itibaren öğrenci kabul etmektedir. Okulumuzun kurulu bulunduğu yaklaşık 6 dönümlük bahçemizde, hayvan barınakları, sera bahçeleri, basketbol ve voleybol sahaları yer almaktadır. Okul içerisinde ise soyut kavramları somutlaştırmaya olanak sağlayan 3D laboratuvarlar, görsel sanatlar, bilişim ve müzik atölyeleri, akustik cep sineması, fiziksel ve kültürel gelişime katkı sağlayan kapalı spor salonu ve yüzme havuzu gibi öğrencilerin dilediğince spor yapabileceği, sosyalleşmelerine ve özgüvenlerini pekiştirmeye yardımcı olacak, etkinlik alanları yer almaktadır.

   Öğrencilerimizin yemek ihtiyacı ise okul bünyesinde, öğrencilerimizin dengeli beslenmesi için aşçımızın özenle yaptığı yemeklerle karşılanmaktadır.

   Okulumuzda, İngilizce yabancı dil eğitiminin yanı sıra anasınıfından itibaren ikinci yabancı dil olarak İspanyolca eğitimi verilmektedir. İspanyolca tüm dünyada Çince’den sonra çok konuşulan ikinci dil olarak önem kazanmıştır. Ayrıca dünya genelinde ticaret dili olarak da yaygın bir şekilde İspanyolca kullanılmaktadır. Bu nedenle öğrencilerimizin İspanyolca eğitimini önemsiyoruz.

   Okulun her katında yer alan ekolojik bahçelerimiz ise yazın çok sıcakta, kışın ise soğukta bahçeyi kullanamayan öğrencilerimizin sosyalleşmesine, rahat bir nefes almasına olanak sağlayacak şekilde dekore edilmiştir.

   Çocuklarınızın gelecekte iyi bir birey olması sadece akademik eğitimle mümkün olmaz. Akademik eğitim kadar sosyal ve sportif faaliyetlere önem veren, çocuğun her anlamda gelişmesinin yolunu açan, onların iyi ve vicdanlı bireyler olarak yetişmesine olanak sağlayan eğitim kurumlarıyla olur. Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları olarak eğitimin öğretimden çok daha kıymetli olduğunu biliyoruz.

“Dünyayı değiştirecek liderler yetiştiriyoruz”