Facebook Pixel Genel Müdür - Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları
Zübeyde Hanım Koleji Loading Logo

Değerli Velimiz;

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları olarak eğitim-öğretime  açıldığımız ilk günden itibaren ‘‘Her çocuk parmak izi gibi özeldir ve her çocuk liderdir.’’ mottosuyla nitelikli birey yetiştirmek için çalışmalarımızı ve programlarımızı geliştirerek sürdürmeye devam ediyoruz. 

 ‘‘Köklerden Kanatlara’’ yaklaşımı ile öz değerleri derin ve  kadim kültürü ile ulusal bilincinin köklenmesini sağlarken. 21. yüzyılın temel becerilerini kazanarak aydınlık yarınlara  kanatlanacak nesilleri yetiştirmeye yılmadan ve yorulmadan devam edeceğiz. Bu Temel yaklaşımımız ile Türkiye’nin Yeni Ulusal Markası olma yolunda Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nın misyon,vizyon ve değerlerini ülkemizin yedi(7) bölgesine taşımaya hazırlanıyoruz.

Sevgili Anne ve Babalar;
 Bilimsel, sistemli ve deneyim çeşitliliğiyle bütünleşik hale getirdiğimiz ‘‘Köklerden Kanatlara’’ modelimiz ile her öğrencimiz; yaşadığı gezegenle ilişkisinden, insanlık tarihi olarak yakın gelecekte adım atacağımızı ön gördüğümüz galaksiler arası gizeme kadar uzanan bir öğrenme serüvenine yolculuk edecektir. 

 ‘‘Her  öğrenci parmak izi gibi özeldir ve her öğrenci liderdir’’ yaklaşımımız ile önce insan diyerek; yetenek atölyelerinde yaşam boyu beceriler, tam öğrenme modeli ile akademik gelişimi, insanlık sanatı programları ile birey toplum ilişkisindeki kaliteyi, Dijital kampüs ile 21. yüzyılın temel becerilerini kazanarak geleceğin Türkiyesi‘nin üretecek, yönetecek ve aydınlık geleceğe taşıyacak nesilleri yetiştirmeye devam edeceğiz.

  Dünya Dillerini Dünya’nın dili ile konuşmaları için geliştirdiğimiz Keep In Touch; uluslararası dil edinim ölçekleri eklenerek devam edecektir. Yeni icatlar için yeni mucitler yetiştirirken; ortak aklın sürdürülebilirliğe, sivri aklın ise gelişime yol açtığını asla unutmuyor, öğrencilerimizin değişim ve gelişimlerini desteklemeye devam ediyoruz. 

 En büyük milli servetimiz olan çocuklarımızı yetiştirirken nitelikli eğitim ordumuz ve özverili çalışma arkadaşlarımızla hep ileriye yürürken Atatürk’ün  ‘‘Bütün ümidim gençliktedir.’’ sözünü her gün dikkatli bir şekilde derinleştirmeyi unutmuyor, bir aile olmanın verdiği güven duygusu ile köklerden gelen ortak geçmişimizin kanatlanarak aydınlık bir geleceğe uzanmasını diliyor, sizlere en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Orhan DAĞHAN

Genel Müdür

ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

‘’Form yardımıyla numaranızı bırakın sizi arayalım, eğitim anlayışımızı ve olanaklarımızı anlatalım.‘’

⛔ İŞ BAŞVURULARINIZ İÇİN LÜTFEN NUMARA BIRAKMAYINIZ VE KARİYER SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ ! 👈

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için ilgilendiğiniz kampüsü seçiniz. Teşekkür ederiz.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları (Özel Kardeniz Sağlık Eğitim İnşaat San ve Tic A.Ş. - Denkar Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş- ALMET Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş)tarafından açıklanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ilişkin aydınlatma metninin tamamını okudum, anladım ve Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nın Kişisel Verilerimi yukarıda belirtilen amaçlar çerçevesinde işlemesi konusunda bilgilendirildim.

Bu kapsamda Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Şirketleriniz tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Zübeyde Hanım Eğitim Kurumlarının velilerine/personellerine ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, ilgili belgeleri imzalayan tarafların tespiti ve kontrolü, bunlar kapsamında gerçekleştirilecek her türlü başvuru, iş ve işlemin sahibini ve muhatabını belirlemek üzere bilgilerin tespiti için kimlik, adres, vergi numarası ve diğer bilgileri kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla Aydınlatma Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Aydınlatma Metni’nde belirtilen kişiler ile paylaşılmasına konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, bu form ile bilgilerimi göndererek açık rızamla onay veriyorum.