Yükleniyor ...

Zübeyde Hanım Eğitim KurumlarıKurumsal Tanıtım

ÖNSÖZ

Özel Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları 2016 yılında KARDENİZ A.Ş Yönetim Kurulu tarafından “Çağdaş ve nitelikli eğitim" hedefiyle, insana yatırımın en önemli değer olduğu düşünülerek kurulmuştur.

Eğitimde Türkiye markası olmayı hedefleyen Özel Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları, fiziki yapısı, eğitim sistemi, donanımlı kadrosu ve çalışanları ile İzmir’de ve Türkiye’de eğitim-öğretim alanında öncü bir kurum olma hedefindedir. Bünyesinde Anaokulu, İlkokulu,  Ortaokulu, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi bulunmaktadır. 

Vizyonumuz

“Bir anne dünyayı değiştirebilir, dünyayı değiştirecek liderler yetiştiriyoruz” idealiyle çıktığımız yolda; Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, ulusal ve uluslararası değerlerin bilincinde, yaşam boyu öğrenmeyi hedefleyen, özgüveni ve iletişim becerileri güçlü, İzmir’den dünyaya açılacak, ülkemizde ve dünyada bizleri en iyi şekilde temsil edecek lider ruhlu gençleri insanlığa kazandırmak.

Misyonumuz

Etkili iletişim kurabilen, sürekli kendini yenileyen, gelişen ve değişen yaşam koşullarına ayak uyduran

Ülkesine ve insanlığa hizmet için gereken beceri, tutum ve sorumluluklar edinmiş

Kendisiyle, ailesiyle, toplumuyla, değerleriyle barışık

Kendi toplumsal değerlerinin evrensel değerler içindeki önemini görebilen ve bu değerlerin gelişimi konusunda mücadele edebilen

 

Etik değerler taşıyan ve bu değerlerle hareket eden,

Bilgiyi gelişimin, yetkinliğin ve saygınlığın kaynağı olarak gören

Evrensel bir vatandaş olabilmek için birinci yabancı dil olarak İngilizce’yi ve ikinci yabancı dil olarak Almanca ya da İspanyolca’yı öğrenen ve bir iletişim aracı olarak kullanabilen

İyi, ahlaklı, vicdanlı, disiplini hayat felsefesi haline getirmiş, ekip çalışmasına yatkın, üretime yönelik projeler geliştirip uygulayabilen, liderlik vasıfları gelişmiş mezunlar vermeyi varlığımızın sebebi sayıyoruz.
İLKE VE DEĞERLERİMİZ