Yükleniyor ...

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Zübeyde Hanım Eğitim KurumlarıBuca Merkez Anaokulu

Okulunuz 486 metrekare kapalı alandan ve bu kapalı alanda bulunan 7 sınıf 1 denge koordinasyon odası ve yemekhaneden oluşan triplex bir binadır. Koşu İzban İstasyonuna 10 dk, Kaymakamlık binasına 5 dk. Lokasyon olarak oldukça avantajlı bir bölgede yer almaktadır.

Sınıflarımız hem doğalgazlı hem de klimalı olup çocuk sayısı 15 i geçmemektedir. Okulumuza 48-71 ay arası öğrenciler psikolog ve pedagog görüşmesi ile kayıt olmaktadır.

Montessori, Denge Koordinasyon, Akıl Oyunları ve İngilizce branşlarının dışında çocuklarımızın gün içinde bahçede ve sınıfta serbest oyun zamanları bulunmaktadır. Çocuklar her hava koşulunda 598 metrekarelik doğal çim yeşil alan bahçemizde oyun oynarlar. Bahçemizde tarım alanları tavuk, tavşan, bıldırcın, ginepig gibi hayvanlar bulunmakta çocuklarımız bu hayvanların bakımında görev almaktadırlar.

Okulumuzun en önemli özelliklerinden birisi teknoloji kullanmamasıdır. Çocuklar gün içinde hiçbir şekilde teknoloji ile muhatap olmazlar.

Tam zamanlı İngilizce ve Beden Eğitimi öğretmenlerimiz vardır. Bu öğretmenler okul içindeki bütün hizmet iç eğitimlere katılırlar. Dışardan branş öğretmeni kabul edilmez.

Okulumuzda oyun terapi odası mevcuttur. Psikoloğumuz çocuk ve aile görüşmelerini yapmakta, gerektiği durumlarda oyun terapi uygulamaktadır. Okul olgunluğu dahil birçok test konusunda yetkindir.

Kendi işini kendi yapabilen, özgüvenli ve mücadeleci çocuklar yetiştirmenin yanı sıra okul öncesinde çocukların “çocuk” olduğunu unutmadan hareket edilmesi gerektiğini düşünmekteyiz.

Kapalı Alan: 486m²
Açık Alan: 598m²


Anaokulları Koordinatörü

Nazan KESKİN

Okul Müdürü

Nurşen KAYA

Öğretmen

Canan Sinem ÇETİN

Öğretmen

Eda İNCİ

Öğretmen

Esra KÖZENDEK

Öğretmen

Merve ATİK

Öğretmen

Raziye SÖNMEZSOY

Öğretmen

Yasemin KAYA

Öğretmen

Aylin KÖROĞLU

Yrd. Öğretmen

İrem KAYA

Yrd. Öğretmen

Kübra ONUR

Yrd. Öğretmen

Zeynep ALAK

İngilizce Öğretmeni

İpek APAYDIN

Psikolog

Hazal Ekici YILDIZ

Yrd. Öğretmen

Emine USLU

Öğretmen

Gülay YILMAZ

Beden Eğitimi Öğretmeni

Gürkan GÜVEN