Yükleniyor ...

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Zübeyde Hanım Eğitim KurumlarıBuca Merkez Anaokulu

Okulunuz 486 metrekare kapalı alandan ve bu kapalı alanda bulunan 7 sınıf 1 denge koordinasyon odası ve yemekhaneden oluşan triplex bir binadır. Koşu İzban İstasyonuna 10 dk, Kaymakamlık binasına 5 dk. Lokasyon olarak oldukça avantajlı bir bölgede yer almaktadır.

Sınıflarımız hem doğalgazlı hem de klimalı olup çocuk sayısı 15 i geçmemektedir. Okulumuza 48-71 ay arası öğrenciler psikolog ve pedagog görüşmesi ile kayıt olmaktadır.

Montessori, Denge Koordinasyon, Akıl Oyunları ve İngilizce branşlarının dışında çocuklarımızın gün içinde bahçede ve sınıfta serbest oyun zamanları bulunmaktadır. Çocuklar her hava koşulunda 598 metrekarelik doğal çim yeşil alan bahçemizde oyun oynarlar. Bahçemizde tarım alanları tavuk, tavşan, bıldırcın, ginepig gibi hayvanlar bulunmakta çocuklarımız bu hayvanların bakımında görev almaktadırlar.

Okulumuzun en önemli özelliklerinden birisi teknoloji kullanmamasıdır. Çocuklar gün içinde hiçbir şekilde teknoloji ile muhatap olmazlar.

Tam zamanlı İngilizce ve Beden Eğitimi öğretmenlerimiz vardır. Bu öğretmenler okul içindeki bütün hizmet iç eğitimlere katılırlar. Dışardan branş öğretmeni kabul edilmez.

Okulumuzda oyun terapi odası mevcuttur. Psikoloğumuz çocuk ve aile görüşmelerini yapmakta, gerektiği durumlarda oyun terapi uygulamaktadır. Okul olgunluğu dahil birçok test konusunda yetkindir.

Kendi işini kendi yapabilen, özgüvenli ve mücadeleci çocuklar yetiştirmenin yanı sıra okul öncesinde çocukların “çocuk” olduğunu unutmadan hareket edilmesi gerektiğini düşünmekteyiz.

Kapalı Alan: 486m²
Açık Alan: 598m²


Zübeyde Hanım Eğitim KurumlarıAkademik Kadro
Anaokulu Koordinatörü
Nazan Keskin
Okul Müdürü
Nurşen Kaya
Öğretmen
Raziye Sönmezsoy
Öğretmen
Gülay Yılmaz
Öğretmen
Gülümser Eren Erkılıç
Öğretmen
Eda İnci Ayanoğlu
Öğretmen
Berna Yalçın
Öğretmen
Merve Atik
Öğretmen
Gülşah İnalcık
Öğretmen
Ceyda Bıçakçı
Yardımcı Öğretmen
Zeynep Alak
Psikolog
Gözde Çürük
İngilizce Öğretmeni
İpek Apaydın
Beden Eğitimi Öğretmeni
Gürkan Güven