Facebook Pixel Kayıt Bilgilendirme - Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları
Zübeyde Hanım Koleji Loading Logo

Öğrenciyi eğitimin merkezine yerleştiren eğitim anlayışını benimseyen Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Buca Kampüsü bünyesinde, anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu ve Fen Lisesini barındırmaktadır. Anaokuluna 3 yaşından itibaren öğrencilerimizi kabul eden Buca Kampüsü, 13 dönümlük bahçesi ve sosyal imkanları ile öğrencilerimize akademik eğitimden fazlasını vaat ediyor.

Buca Merkez Anaokulu ise 486 metrekarelik kapalı alanı, 7 sınıf ve 1 denge koordinasyon odası ile yemekhane barındıran tripleks bir binadır. 48-71 ay arası öğrencilerimizin pedagog ve psikolog görüşmesi sonrası kabul edildiği anaokulumuzda sınıf mevcutlarımız 15’i geçmemektedir. Öğrencilerimiz 600 metrekarelik doğal çim bahçemizde güneşli havanın tadını oyun oynarken çıkarabilir.

Tınaztepe Anaokulu ise 593 metrekare kapalı alandaki 10 sınıf ve 1 denge koordinasyon odası ile yemekhaneden oluşmaktadır. 36-60 ay arası öğrencilerimizin kabul edildiği anaokulumuzda sınıf mevcudu 15’i geçmemektedir. Çocuklarımızın hiçbir şekilde teknolojiyle karşı karşıya gelmediği okulumuzun bahçesi güneşli havalar için oyun oynamaya çok müsaittir.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüsü, anaokulu, ilkokul ve ortaokul bölümlerinden oluşmaktadır. Yaklaşık 6 dönümlük bahçesinde çocuk parkı ve çeşitli spor tesisleri barındıran okulumuz, yaparak ve yaşayarak öğrenme eğitim metodunu uygulayan, çocuklara özgüven ve sorumluluk alma bilincini aşılayan, yaşayan bir eğitim yuvasıdır. Okulumuz yüzme havuzu, 3D laboratuvarı, sanat ve müzik atölyeleri ile bir okuldan fazlasını vaat ediyor.

OKULLARIMIZLA İLGİLİ DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN;


0 232 332 1881


NUMARALI TELEFONUMUZU ARAYABİLİR, İSTERSENİZ AŞAĞIDAKİ FORMDAN BİLGİLERİNİZİ BIRAKABİLİRSİNİZ...

ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

‘’Form yardımıyla numaranızı bırakın sizi arayalım, eğitim anlayışımızı ve olanaklarımızı anlatalım.‘’

⛔ İŞ BAŞVURULARINIZ İÇİN LÜTFEN NUMARA BIRAKMAYINIZ VE KARİYER SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ ! 👈

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için ilgilendiğiniz kampüsü seçiniz. Teşekkür ederiz.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları (Özel Kardeniz Sağlık Eğitim İnşaat San ve Tic A.Ş. - Denkar Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş- ALMET Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş)tarafından açıklanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ilişkin aydınlatma metninin tamamını okudum, anladım ve Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nın Kişisel Verilerimi yukarıda belirtilen amaçlar çerçevesinde işlemesi konusunda bilgilendirildim.

Bu kapsamda Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Şirketleriniz tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Zübeyde Hanım Eğitim Kurumlarının velilerine/personellerine ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, ilgili belgeleri imzalayan tarafların tespiti ve kontrolü, bunlar kapsamında gerçekleştirilecek her türlü başvuru, iş ve işlemin sahibini ve muhatabını belirlemek üzere bilgilerin tespiti için kimlik, adres, vergi numarası ve diğer bilgileri kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla Aydınlatma Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Aydınlatma Metni’nde belirtilen kişiler ile paylaşılmasına konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, bu form ile bilgilerimi göndererek açık rızamla onay veriyorum.