Yükleniyor ...

Zübeyde Hanım Eğitim KurumlarıKayıt Bilgilendirme

“Okuldan Fazlası” sloganıyla yola çıkan Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları, geleceği şekillendirecek liderler yetiştirmek üzere Buca Kampüsü’yle başladığı, Tınaztepe ve Merkez Anaokulu ile devam ettiği eğitim yolculuğuna geçtiğimiz yıl Bornova Kampüsü’nü de ekledi.

Öğrenciyi eğitimin merkezine yerleştiren eğitim anlayışını benimseyen Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nın ilk göz ağrısı Buca Kampüsü bünyesinde, anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu ve Fen Lisesini barındırmaktadır. Anaokuluna 3 yaşından itibaren öğrencilerimizi kabul eden Buca Kampüsü, 13 dönümlük bahçesi ve sosyal imkanları ile öğrencilerimize akademik eğitimden fazlasını vaat ediyor.

Buca Merkez Anaokulu ise 486 metrekarelik kapalı alanı, 7 sınıf ve 1 denge koordinasyon odası ile yemekhane barındıran tripleks bir binadır. 48-71 ay arası öğrencilerimizin pedagog ve psikolog görüşmesi sonrası kabul edildiği anaokulumuzda sınıf mevcutlarımız 15’i geçmemektedir. Öğrencilerimiz 600 metrekarelik doğal çim bahçemizde güneşli havanın tadını oyun oynarken çıkarabilir.

Tınaztepe Anaokulu ise 593 metrekare kapalı alandaki 10 sınıf ve 1 denge koordinasyon odası ile yemekhaneden oluşmaktadır. 36-60 ay arası öğrencilerimizin kabul edildiği anaokulumuzda sınıf mevcudu 15’i geçmemektedir. Çocuklarımızın hiçbir şekilde teknolojiyle karşı karşıya gelmediği okulumuzun bahçesi güneşli havalar için oyun oynamaya çok müsaittir.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüsü, anaokulu, ilkokul ve ortaokul bölümlerinden oluşmaktadır. Yaklaşık 6 dönümlük bahçesinde hayvan barınakları ve sera bahçeleri barındıran okulumuz, yaparak ve yaşayarak öğrenme eğitim metodunu uygulayan, çocuklara özgüven ve sorumluluk alma bilincini aşılayan, yaşayan bir eğitim yuvasıdır. En az 5 yıl kolej deneyimi olan öğretmenlerimizin görev yaptığı okulumuz yüzme havuzu, 3D laboratuvarı, sanat ve müzik atölyeleri ile bir okuldan fazlasını vaat ediyor.

 

OKULLARIMIZLA İLGİLİ DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN ;
0 232 332 1881
NUMARALI TELEFONU ARAYABİLİRSİNİZ…