Facebook Pixel Dijital Kampüs - Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları
Zübeyde Hanım Koleji Loading Logo
Dijital Kampüs Nedir ?

DİJİTAL KAMPÜS NEDİR ?

YENİ NESİL EĞİTİM MODELİ
YAKINDAN EĞİTİM DİJİTAL KAMPÜS
TANITIM VİDEOSU
Dijital Kampüse Nasıl Giriş Yapılır ?

DİJİTAL KAMPÜSE NASIL GİRİŞ YAPILIR ?

KAYIT VE ABONELİK İŞLEMLERİ
KULLANIM AÇIKLAMALARI
ARAYÜZ TANITIMI
Basında Dijital Kampüs

BASINDA DİJİTAL KAMPÜS ?

TÜM HABERLER
AKTÜEL
 

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Dijital Kampüs ile Yakından Eğitim 2020 yılında hayatımıza giren COVİD-19 küresel salgını ile tüm sosyal ve kültürel hayatımız değişikliklere maruz kaldı. Eğitim dahil birçok alanda sağlık adına alınan önlemlerle beraber Uzaktan Eğitim ve Hibrit Eğitim metotları ile tanışmış̧ olduk. Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları olarak yaşanılan sürecin de etkisi ile eğitim adına her koşula hazır olmamız ve hızlı dönüşümlere ayak uydurmamız gerektiğine inanıyoruz. Bu konuda kurum olarak öğrencilerimizin Uzaktan Eğitim modelinde yaşadıkları tüm sıkıntıları da göz önünde bulundurarak "Geleceğin Eğitim Modeli" olarak gördüğümüz "DİJİTAL KAMPÜS" uygulaması geliştirdik.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dijital Kampüs Nedir ?

  Zübeyde Hanım Eğitim Kurumlarında okuyan tüm öğrencilerin kullanıcı adı ve şifreleri ile girdikleri VR (Sanal Gerçeklik) gözlük uyumlu Dijital Eğitim Platformudur. Kurum olarak tüm öğrencilerimize ücretsiz verilen VR (Sanal Gerçeklik) gözlükler ile Dijital Kampüse giriş̧ yapan öğrencimiz 3 Boyutlu sınıflarında kendi öğretmenlerinden Canlı derslere katılabildiği gibi interaktif eklentiler ile de derse dahil olabilmektedir. Öğrencilerimiz; günlük canlı derslerin yanı sıra tüm sınıfların müfredatlarına uygun çekilmiş̧

  * 5000 adetten fazla ders anlatım stok videosu,
  * 40.000 adetten fazla soru bankası,
  * Binlerce soru çözüm videosu,
  * Yüzlerce deneme sınavı arşivine de erişim sağlayabilmektedir.

  Tamamı Türk yazılımcılar tarafından yapılmış̧ olan bu yerli uygulama yazılımı ile öğrenci performansı takip edilebilmektedir. Dijital Kampüs Uygulaması için özel üretilmiş̧ VR gözlükler ile dış̧ etkenlerden korunan öğrenciler, derslerini daha odaklanmış̧ şekilde dinleyebilmektedir. Uzaktan Eğitime yeni bir soluk getiren Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Dijital Kampüs - Yakından Eğitim modeli ile Kesintisiz Eğitimi hedeflemektedir. Teknoloji ile harmanlanmış̧ Dijital Kampüse hepiniz davetlisiniz.

 • Dijital Kampüs Ücretli bir uygulama mı ?

  Hayır, Dijital Kampüs uygulaması Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları öğrencilerinin ücretsiz olarak kullanabildikleri bir Dijital Eğitim Platformudur.

 • Vr Gözlükleri nereden temin edebiliriz. Satılıyor mu ? Ücreti Ne kadar ?

  VR gözlükler Kurumumuz tarafından öğrencilere ücretsiz verilecektir.

 • Dijital Kampüs Kullanıcı Adı Şifre nedir ?

  Öğrencilerimizin TC Kimlik numaraları kullanıcı adları olup şifreleri kurum tarafından kendilerine iletilecektir.

ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

‘’Form yardımıyla numaranızı bırakın sizi arayalım, eğitim anlayışımızı ve olanaklarımızı anlatalım.‘’

⛔ İŞ BAŞVURULARINIZ İÇİN LÜTFEN NUMARA BIRAKMAYINIZ VE KARİYER SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ ! 👈

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için ilgilendiğiniz kampüsü seçiniz. Teşekkür ederiz.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları (Özel Kardeniz Sağlık Eğitim İnşaat San ve Tic A.Ş. - Denkar Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş- ALMET Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş)tarafından açıklanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ilişkin aydınlatma metninin tamamını okudum, anladım ve Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nın Kişisel Verilerimi yukarıda belirtilen amaçlar çerçevesinde işlemesi konusunda bilgilendirildim.

Bu kapsamda Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Şirketleriniz tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Zübeyde Hanım Eğitim Kurumlarının velilerine/personellerine ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, ilgili belgeleri imzalayan tarafların tespiti ve kontrolü, bunlar kapsamında gerçekleştirilecek her türlü başvuru, iş ve işlemin sahibini ve muhatabını belirlemek üzere bilgilerin tespiti için kimlik, adres, vergi numarası ve diğer bilgileri kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla Aydınlatma Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Aydınlatma Metni’nde belirtilen kişiler ile paylaşılmasına konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, bu form ile bilgilerimi göndererek açık rızamla onay veriyorum.