Yükleniyor ...

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Zübeyde Hanım Eğitim KurumlarıTınaztepe Anaokulu

Okulunuz 606 metrekare kapalı alandan ve bu kapalı alanda bulunan 10 sınıf 1 denge koordinasyon odası ve yemekhaneden oluşan tek katlı  bir binadır. Tınaztepe hastanesine 5  dk, Buca koop meydanının arka tarafında yer almaktadır.

Sınıflarımız hem doğalgazlı hem de klimalı olup çocuk sayısı 15 i geçmemektedir. Okulumuza  36-60 ay arası öğrenciler psikolog ve pedagog görüşmesi ile kayıt olmaktadır.

Montessori, Denge Koordinasyon, Akıl Oyunları ve İngilizce branşlarının dışında çocuklarımızın gün içinde bahçede ve sınıfta serbest oyun zamanları bulunmaktadır. Çocuklar her hava koşulunda 598 metrekarelik doğal çim yeşil alan bahçemizde oyun oynarlar. Bahçemizde tarım alanları tavuk, tavşan, bıldırcın, ginepig gibi hayvanlar bulunmakta çocuklarımız bu hayvanların bakımında görev almaktadırlar.

Okulumuzun en önemli özelliklerinden birisi teknoloji kullanmamasıdır. Çocuklar gün içinde hiçbir şekilde teknoloji ile muhatap olmazlar.

Tam zamanlı İngilizce ve Beden Eğitimi öğretmenlerimiz vardır. Bu öğretmenler okul içindeki bütün hizmet iç eğitimlere katılırlar. Dışardan branş öğretmeni kabul edilmez.

Okulumuzda oyun terapi odası mevcuttur. Psikoloğumuz çocuk ve aile görüşmelerini yapmakta, gerektiği durumlarda oyun terapi uygulamaktadır. Okul olgunluğu dahil birçok test konusunda yetkindir.

Kendi işini kendi yapabilen, özgüvenli ve mücadeleci çocuklar yetiştirmenin yanı sıra okul öncesinde çocukların “çocuk” olduğunu unutmadan hareket edilmesi gerektiğini düşünmekteyiz.

Kapalı Alan: 606 m²

Açık Alan: 1264 m²

Toplam:1870 

Zübeyde Hanım Eğitim KurumlarıAkademik Kadro
Anaokulları Koordinatörü
Nazan Keskin
Müdür Yardımcısı
Sıdıka Pekcici
Öğretmen
Aylin Elif Atmaca
Öğretmen
Melike Güneş
Öğretmen
Busem Çarka
Öğretmen
Berna Özmumcu
Öğretmen
Nesrin Göktaş
Öğretmen
Aylin Köroğlu
Öğretmen
Emine Uslu
Öğretmen
Yasemin Kaya Özdemir
Yardımcı Öğretmen
Defne Roni Kurtoğlu
Yardımcı Öğretmen
Bahar Öksüz
Yardımcı Öğretmen
Selin Yozoğlu
Yardımcı Öğretmen
Naciye Gürbüz
Yardımcı Öğretmen
Sevinç Samaraz
Yardımcı Öğretmen
Ayşenur Bülbüller
Yardımcı Öğretmen
Deniz Altınkeser
Beden Eğitimi Öğretmeni
Gürkan Güven
Psikolog
Gamze Kaya
İngilizce Öğretmeni
Dünyam Yaşam Aktan