Facebook Pixel Kurumsal Dosyalar - Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları
Zübeyde Hanım Koleji Loading Logo

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Vektörel Logo

Vektörel logo indirmek için Tıklayınız...


Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Buca Kampüs Görselleri
Dosyayı indirmek için Tıklayınız...Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüs Görselleri

Dosyayı indirmek için Tıklayınız...Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Buca Kataloğu

Kataloğu indirmek için Tıklayınız...Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kataloğu

Kataloğu indirmek için Tıklayınız...Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları  Tanıtım Videosu

Tanıtım filmini izlemek için Tıklayınız...

Tanıtım Filmini indirmek İçin Tıklayınız... ( .mp4 )

Tanıtım filmini indirmek için Tıklayınız... ( .zip )

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Veli-Öğrenci el kitapçığı
Veli-Öğrenci el kitapçığını indirmek için Tıklayınız

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Veli-Öğrenci el kitapçığı

Anaokulu Veli-Öğrenci el kitapçığını indirmek için Tıklayınız

• Zip Nedir ?
"Zip" bir tür dosya sıkıştırma formatıdır. Windows varsayılan olarak .zip dosyalarını açabilmenize olanak tanımaktadır. Eski bir tarayıcı kullanıyorsanız ( .mp4 ) uzantılı videoları ancak ( .zip ) olarak indirebilirsiniz.

ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

‘’Form yardımıyla numaranızı bırakın sizi arayalım, eğitim anlayışımızı ve olanaklarımızı anlatalım.‘’

⛔ İŞ BAŞVURULARINIZ İÇİN LÜTFEN NUMARA BIRAKMAYINIZ VE KARİYER SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ ! 👈

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için ilgilendiğiniz kampüsü seçiniz. Teşekkür ederiz.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları (Özel Kardeniz Sağlık Eğitim İnşaat San ve Tic A.Ş. - Denkar Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş- ALMET Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş)tarafından açıklanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ilişkin aydınlatma metninin tamamını okudum, anladım ve Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nın Kişisel Verilerimi yukarıda belirtilen amaçlar çerçevesinde işlemesi konusunda bilgilendirildim.

Bu kapsamda Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Şirketleriniz tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Zübeyde Hanım Eğitim Kurumlarının velilerine/personellerine ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, ilgili belgeleri imzalayan tarafların tespiti ve kontrolü, bunlar kapsamında gerçekleştirilecek her türlü başvuru, iş ve işlemin sahibini ve muhatabını belirlemek üzere bilgilerin tespiti için kimlik, adres, vergi numarası ve diğer bilgileri kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla Aydınlatma Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Aydınlatma Metni’nde belirtilen kişiler ile paylaşılmasına konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, bu form ile bilgilerimi göndererek açık rızamla onay veriyorum.