Yükleniyor ...

25 Eylül 2019
Gençler Avrupa Kickboks Şampiyonasında Şampiyonluk
23 Ağustos-1 Eylül 2019 tarihleri arasında Macaristan'da gerçekleşen Gençler Avrupa Kickboks Şampiyonasında rakiplerini eleyerek şampiyon olan öğrencimiz Kübranur SÖZÜBEK ve ailesi okulumuzda düzenlenen törende okul idarecileri tarafından tebrik edildi.
09 Eylül 2019
2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Başladı ..
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları 2019-2020 Eğitim Öğretim yılına merhaba dedi.Öğrencilerimiz Yönetim Kurulu Başkanımız Ali DENİZ'in konuşmasının ardından sınıflardaki yerlerini aldılar. Yeni eğitim öğretim yılında tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.
27 Ağustos 2019
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları İzmir Tofaş Basketbol Okulları ile anlaşma imzalamıştır.
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları İzmir Tofaş Basketbol Okulları ile anlaşma imzalamıştır. Basketbol takımlarımızı ve açılacak olan kurslarımızın antrenörleri Tofaş Basketbol Okulları tarafından sağlanacaktır.
30 Temmuz 2019
WORLD SCHOLARS CUP'DA 12 MADALYA
Dünyanın sayılı organizasyonlarından World Scholars Cup'ın Hollanda GLoBAL ROUND'una katılan öğrencilerimiz toplamda 12 madalyayla döndüler.51 ülkeden 2000'den fazla katılımcının bulunduğu platformda ülkemizi temsil eden öğrencilerimizi kutluyoruz.
22 Temmuz 2019
World Scholar's Cup( Uluslararası Münazara ve Bilgi Yarışması )
Türkiye Finalini başarı ile geçerek Hollanda'nın Houge şehrindeki Dünya Rounduna katılmaya hak kazanan öğrencilerimizi Hollanda 'ya uğurladık. 52 ülkeden 2000'in üzerinde öğrenci ile Dünya Roundunda yarışacak öğrencilerimize başarılar diliyoruz.
08 Temmuz 2019
Yüzme Yıldızları İl Birinciliği
İzmir okul sporları, Yüzme Yıldızlar İl Birinciliği müsabakalarında kendi serilerinde 50 metre serbest stilde öğrencilerimizden Devin İNAN 3., Derin ASLAN 3. ve Pusat Emir TIRIS 4. olarak okulumuzu temsil etmişlerdir.
08 Temmuz 2019
Urfordu Bilim Temelleri Bilgi Yarışması Dünya Birinciliği
15.Uluslararası \"URFODU BİLİM TEMELLERİ BİLGİ YARIŞMASI\" İngilizce dalında Dünya birincisi olarak altın madalya kazanan 8. Sınıf öğrencilerimiz madalyalarını ve diplomalarını okulumuzun Yönetim Kurulu Başkanı Ali DENİZ'den aldılar.
08 Temmuz 2019
Okçuluk Müsabakasında İzmir İl Birinciliği
Makaralı yay kategorisinde Yiğit Ali AYDIN İzmir 1.si olarak okulumuza büyük gurur yaşattı. Öğrencimize Türkiye Finallerinde başarılar diliyoruz.
08 Temmuz 2019
Milli Eğitim Bakanlığı'nın Düzenlediği Deneyap Projesinde Türkiye Finalisti
Ortaokul 5.sınıf öğrencimiz Taylan Deniz Öz'ü \"Dene-yap atölyeleri\"nde gösterdiği başarıdan dolayı tebrik ediyoruz.
08 Temmuz 2019
Vaka Analizi Yarışması’nda Türkiye Birincisi Olduk.
İzmir Ekonomi Üniversitesi Fen Liseleri Arası Vaka Analizi Yarışması’nda Türkiye Birincisi Olduk.
14 Haziran 2019
Karne Günü
2018-2019 Eğitim Öğretim yılını başarıyla tamamladık.Öğrencilerimizin karne heyecanına ortak olup, onları tatile uğurladık. Değerli velilerimiz, çocuklarımızı artık sizlere emanet ediyoruz.Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Herkese iyi tatiller.
14 Mayıs 2019
Akdeniz Üniversitesi 4. Antalya Kimya Olimpiyatları Türkiye Şampiyonları
İki oturum halinde gerçekleştirilen Akdeniz Üniversitesi 4 Antalya Kimya Olimpiyatları nın 1. Oturumunda Fen Lisesi öğrencimiz Berfin BERENGİ 10. sınıflar arasında 3. olup Türkiye finalisti seçilmiştir.
09 Mayıs 2019
5. Ekin X Matematik ve Zeka Oyunları Yarışması
Ortaokul öğrencilerimiz, matematiğin eğitici ve eğlenceli yönlerini keşfettiği \"5. Ekin X Matematik ve Zeka Oyunları Yarışması\"nda 23 okul arasından birinci olmuştur.
02 Mayıs 2019
Bay Taekwondo İl Birinciliği
İl Okul Sporları Organizasyonu Küçükler Bay Taekwondo İl Birinciliği müsabakalarında öğrencimiz Arsen Kerem GÜMÜŞLÜ altın madalya kazanmıştır.
13 Nisan 2019
Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesiyle Sosyal Sorumluluk Projesi
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları olarak Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesiyle yaptığımız Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Kurumu adına Başhekim Op. Dr. Gökhan TOSUN tarafından kurumumuza işbirliğinden dolayı teşekkür
09 Nisan 2019
okulumuz üç yeni protokol ile bir ilke daha imza attı.
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüs Müdürü Sevgi ALPÖZEL’in imzalamış olduğu 3 yeni protokol ile okulumuz bir ilke daha imza attı.
09 Nisan 2019
Ortaokul Yıldız Erkek Basketbol Takımımızdan Bronz Madalya
Ortaokul Yıldız Erkek Basketbol Takımımız 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Buca 3.sü olarak bizleri bir kez daha gururlandırdılar.
27 Mart 2019
Altay Spor Kulübü Zübeyde Hanım Eğitim Kurumlarında !
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüsü olarak ‘Spor ve Sporcuya Verilen Değer’ konulu söyleşide, Altay Spor Kulübü’nün ligdeki açık ara gol kralı Marco Paixao ve başarılı file bekçisi Aydın Bağ’ı ağırlamaktan gurur duyduk.
24 Mart 2019
\"Gençler İçin Dijital Okuryazarlık Eğitimi\"
Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün başlatmış olduğu \"Gençler İçin Dijital Okuryazarlık Eğitimi\" protokolünü Ege Üniversitesi ile imzaladık.
14 Mart 2019
Anadolu Lisesi 11. sınıf öğrencimiz Kübranur SÖZÜBEK gururumuz oldu.
Anadolu Lisesi 11. sınıf öğrencimiz Kübranur SÖZÜBEK gururumuz oldu.
12 Mart 2019
Geleceği Bilim ile İnşaa Etmek
İYTE Rektörü Prof. Dr. Yusuf BARAN, Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Buca Kampüsümüzde üniversite adayı öğrenciler ile buluştu.
14 Ocak 2019
Minik Eller Üşümesin
Öğrencilerimize yardım sürecine katılımlarını sağlayarak bir farkındalık oluşturmak amacıyla okulumuzda Minik Eller Üşümesin yardım kampanyası ile yardımlar Van'ın Emek Köyü Ortaokuluna ulaştırıldı.
19 Aralık 2018
World Scholar's Cup Yarışmasından 41 Madalya
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Buca Kampüsü Ortaokul öğrencileri dünya çapında bir organizasyon olan World Scholar's Cup Yarışmasından toplamda 41 madalya ile döndüler.
18 Aralık 2018
Sevgili Hiç Tanımadığım Çocuk...
MEKTUP ARKADAŞLARIMIZ SİZLERİ SEVİYORUZ.
13 Aralık 2018
Her Yaşta Satranç Oynamayı Öğrenebilirim
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nda başarı bir tesadüf değildir.
03 Aralık 2018
Greenwich University Yaz Dil Eğitim Programı
Zübeyde hanım öğrencileri yabancı dili ana vatanında öğreniyor.
15 Kasım 2018
Cambridge ESOL Exams
Cambridge English Sınavlarıyla çocuklarımızın dil seviyelerini uluslararası bir platformda değerlendirme olanağı sunmaktayız.
01 Kasım 2018
Üretmek için okuyoruz !
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüs’ü olarak bu yıl dokuzuncusunu düzenlenen “Oxford Big Read” yarışmasının birinci turunda bizde varız.
22 Ekim 2018
Atatürk hayranı Hanry BENAZUS ile Söyleşi ve İmza Günü
Ortaokul öğrencilerimiz; yazar ve iş adamı aynı zamanda Atatürk hayranı Hanry BENAZUS'u, Atatürk fotoğraflarından oluşan özel fotoğraf koleksiyonunu görmek ve kitaplarıyla buluşmak için okulumuzda heyecanla bekliyor olacak.
01 Ekim 2018
Speak Break And Dyned Projesi
Üniversite öğrencileri ana sınıfı öğrencileri ile bir araya gelip yabancı dilde hikayeleri birlikte okuyup canlandırdılar.
25 Eylül 2018
E Twinning
E twinning projemiz ile Avrupa okul ortaklıklarına ilk adımı attık.
08 Haziran 2018
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları'na büyük onur..
Okulların, temizlik ve hijyen açısından belirli kriterler esas alınarak Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı ile işbirliği içerisinde denetlenmesi, okul sağlığının iyileştirilmesi hususunda teşvik edilmesi için uygulanan \
14 Mayıs 2018
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları'ından Lise Gençlik Festivali: \
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları tarafından bu yıl ilk kez lise gençlik festivali düzenlendi. Büyük bir coşku içinde gerçekleşen festivale, veliler ve lise öğrencileri katıldı.
09 Mayıs 2018
Göztepe Spor Kulübü'nü ziyaret ettik
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Buca ve Bornova kampüsü öğrencilerimiz unutulmaz bir gün yaşadı. Okul müdürlerimiz ile birlikte Göztepe Spor Kulübünü ziyaret eden öğrencilerimiz, Göztepeli futbolcularla tanışıp sohbet etti.
03 Kasım 2017
Zübeyde Hanım'ın Projesi'ne tam not
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüsü'nde görevli Türkçe Öğretmenimiz Rümeysa Sümer ve Anaokulu Öğretmenimiz Özlem Özer, harika bir projeye imza attı.
25 Ekim 2017
Küçük müzisyenler
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüsünde öğrenim gören, öğrencilerimizin belki de ilk defa tanıştığı enstrüman eğitimleri ve bununla birlikte koro çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Çok yakında kuracakları müzik gruplarıyla çeşitli etkinliklerde bo
18 Eylül 2017
Bornova Kampüsümüz açıldı!
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüsü açıldı. Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları, 2017-2018 Eğitim Öğretim yılına bu yıl kapılarını açan Bornova Kampüsü ile \"merhaba\" dedi.
26 Mayıs 2017
Ah Şu Gençler!
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nda öğrenim gören Fen ve Anadolu Lisesi öğrencileri, Turgut Özakman’ın yazdığı “Ah Şu Gençler” isimli tiyatro gösterisin sergiledi. Öğrencilerin performansı, izleyenlerden büyük beğeni aldı.
15 Mayıs 2017
Yazar söyleşisi
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları, 4. 6. ve 7.sınıf öğrencilerimiz; şiir, öykü ve çocuk edebiyatı yazarı Mehmet Atilla ile bir araya gelerek söyleşi yaptı. Kitap da imzalatan öğrencilerimiz yazarlıkla ilgili merak ettikleri soruları da yöneltti.
15 Mayıs 2017
Eğlenceli matematik
Pratik matematik ile ilkokul ve ortaokul öğrencilerimiz matematiğin günlük hayattaki uygulamalarını grup çalışması ve aktif katılımlarıyla birebir tecrübe etme şansı yakaladı. Öğrenciler problem çözme yeteneklerini uygularken eğlenerek öğrendi.
08 Mayıs 2017
Çocuk Festivali'ne katıldık
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları olarak katıldığımız Festival Çocuk renkli görüntülere sahne oldu. Okulumuzun standına ve etkinliklerine, çocukların ve ailelerinin ilgisi çok büyüktü.
25 Nisan 2017
Hoşgeldin bahar
Down sendromlu çocuklarımız ve Anadolu Lisesi 10.sınıf öğrencilerimizle birlikte 400 adet çiçek fidanı dikerek bahara hoşgeldin dedik. Bornova Belediye Başkanı Sn.Olgun Atila, Başkan Yardımcılarımız, Kurum Müdürümüz, Kurum Yöneticilerimiz ve Öğretmenlerim
05 Nisan 2017
Eğlenceli bilim
Okulumuzda öğrencilerimiz 3 gün boyunca bilim ve eğlencenin iç içe olduğu bilimin eğlenceli dünyasında yolculuğa çıktılar.. Yıl boyunca tasarladıkları projelerini sergileyen öğrencilerimiz, Mad Science ile çeşitli bilim atölyelerinde özel bir bilimsel at
05 Aralık 2016
OKULİSTİK
‘’Kim demiş ki çocuk bir küçük şeydir Bir çocuk belki en büyük şeydir.’’
28 Kasım 2016
DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNİ ZİYARET ETTİK
Ağız ve diş sağlığının en önemli basamağı diş bakımıdır. Bu yüzden okul öncesi ve 1.sınıf öğrencilerimiz ile diş sağlığı merkezini ziyaret ettik.
22 Kasım 2016
TEOG SINAVI ÖNCESİ SÜPRİZ
Teog sınavına girecek öğrencilerimize motivasyon için süprizimiz