Facebook Pixel Coğrafya Bölüm Başkanlığı - Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları
Zübeyde Hanım Koleji Loading Logo
Coğrafya'nın Önemi

Coğrafya, ülkelerin bulunduğu jeopolitik konumları göz önünde bulundurarak yeni yaklaşımlar geliştirmesine yardımcı olan ve insan ile mekan arasındaki ilişkiyi neden-sonuç ve dağılış ilkesine bağlı olarak inceleyen bir bilim dalıdır.

Coğrafya bilimi sayesinde harita okuyabilme, tablo-grafik hazırlayıp yorumlayabilme, gözlem yapabilme, arazi çalışması, zaman algılama kabiliyeti gelişmektedir.Coğrafya’nın temelinde insan vardır. Bu yüzden Coğrafya sayesinde insanlar, yaşadıkları çevreyi, ülkeyi dünyayı tanıma fırsatı bulur.Aynı zamanda doğal ve beşeri olayların yaşamımızı ne gibi etkileri olduğunun bilincine varmamızı sağlar. Böylece zaman içerisindeki doğal ve beşeri süreçlerin zaman içerisindeki değişimi, gelişimi ve sürekliliği hakkında gözlem yapabilmemizi sağlar. Ülkenin ve Dünya’nın ekonomik faaliyetleri hakkında bilgiler edinerek o yerin gelişmişliği, kalkınması hakkında yorumlarda bulunabiliriz. Bu sebeple ülkelerin doğal, ekonomik ve beşeri kriterlerle kimliğe bürünmesinde coğrafyanın büyük bir katkısı vardır.

ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

‘’Form yardımıyla numaranızı bırakın sizi arayalım, eğitim anlayışımızı ve olanaklarımızı anlatalım.‘’

⛔ İŞ BAŞVURULARINIZ İÇİN LÜTFEN NUMARA BIRAKMAYINIZ VE KARİYER SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ ! 👈

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için ilgilendiğiniz kampüsü seçiniz. Teşekkür ederiz.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları (Özel Kardeniz Sağlık Eğitim İnşaat San ve Tic A.Ş. - Denkar Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş- ALMET Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş)tarafından açıklanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ilişkin aydınlatma metninin tamamını okudum, anladım ve Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nın Kişisel Verilerimi yukarıda belirtilen amaçlar çerçevesinde işlemesi konusunda bilgilendirildim.

Bu kapsamda Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Şirketleriniz tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Zübeyde Hanım Eğitim Kurumlarının velilerine/personellerine ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, ilgili belgeleri imzalayan tarafların tespiti ve kontrolü, bunlar kapsamında gerçekleştirilecek her türlü başvuru, iş ve işlemin sahibini ve muhatabını belirlemek üzere bilgilerin tespiti için kimlik, adres, vergi numarası ve diğer bilgileri kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla Aydınlatma Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Aydınlatma Metni’nde belirtilen kişiler ile paylaşılmasına konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, bu form ile bilgilerimi göndererek açık rızamla onay veriyorum.