Facebook Pixel ÇİFT DİPLOMA PROGRAMI - Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları
Zübeyde Hanım Koleji Loading Logo

ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI OLARAK  ULUSLARARASI ÇİFT LİSE DİPLOMA PROGRAMI İLE FARK YARATMAYA DEVAM EDİYORUZ

✅Özel Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları olarak   “Dünya vatandaşı yetiştiriyoruz” sloganıyla yola çıktığımız  güçlü eğitim anlayışımızla ,Anadolu ve Fen Liselerimizde uluslararası boyutta güzel işlere adım atıyor ve üniversiteyi yurt dışında okumayı hedefleyen öğrencilerimiz için gerçekleştirdiğimiz çalışmalara bir yenisi daha ekliyoruz.

✅ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI ve ACADEMICA TURKEY arasında "Uluslararası Çift Lise Diploma Programı" protokol anlaşması imzalanmış olup 2024-2025 Eğitim-Öğretim döneminde uygulamaya geçilecektir.

✅Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan "Academica International Studies" okulları ile yaptığımız Çift Lise Diploması Programı anlaşması kapsamında öğrencilerimiz, hem okulumuz mezunu hem de Academica International Studies (AIS) okulu mezunu olacaklardır.

✅Lise öğrencilerimiz eğitim gördükleri 4 yıl süresince Çift Lise Diploması Programı ile Türk ve Amerikan lise programlarının birbirlerine entegre edilmesiyle geliştirilmiş güçlü bir akademik programa dahil olacaklar. 

✅Bu sayede üniversite tercihlerinde bir adım öne geçerek anlaşmalı üniversitelere doğrudan kabul alacaklardır.

✅Program, her iki ülkenin eğitim sistemlerinin hedef kazanımlarının tümünü kapsamakta,öğrenciye dünya vatandaşı olmanın imkânlarını doğrudan sunmaktadır.

✅Öğrencilerimiz bu program sayesinde farklı bir kültür ve eğitim modelini deneyimleyerek dünyanın her yerinde geçerli olan bu diplomayla  dünyanın dört bir yanından öğrencilerle aynı eğitimi alacaklar hem İngilizce pratik yapma ve var olan dillerini geliştirme fırsatına  sahip olacaklar hem de lise yıllarında dünya vatandaşı olma imkânına kavuşacaklardır.

Detaylı bilgi için okulumuza başvurabilirsiniz.

ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

‘’Form yardımıyla numaranızı bırakın sizi arayalım, eğitim anlayışımızı ve olanaklarımızı anlatalım.‘’

⛔ İŞ BAŞVURULARINIZ İÇİN LÜTFEN NUMARA BIRAKMAYINIZ VE KARİYER SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ ! 👈

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için ilgilendiğiniz kampüsü seçiniz. Teşekkür ederiz.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları (Özel Kardeniz Sağlık Eğitim İnşaat San ve Tic A.Ş. - Denkar Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş- ALMET Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş)tarafından açıklanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ilişkin aydınlatma metninin tamamını okudum, anladım ve Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nın Kişisel Verilerimi yukarıda belirtilen amaçlar çerçevesinde işlemesi konusunda bilgilendirildim.

Bu kapsamda Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Şirketleriniz tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Zübeyde Hanım Eğitim Kurumlarının velilerine/personellerine ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, ilgili belgeleri imzalayan tarafların tespiti ve kontrolü, bunlar kapsamında gerçekleştirilecek her türlü başvuru, iş ve işlemin sahibini ve muhatabını belirlemek üzere bilgilerin tespiti için kimlik, adres, vergi numarası ve diğer bilgileri kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla Aydınlatma Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Aydınlatma Metni’nde belirtilen kişiler ile paylaşılmasına konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, bu form ile bilgilerimi göndererek açık rızamla onay veriyorum.