Facebook Pixel Yakından Eğitim - Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları
Zübeyde Hanım Koleji Loading Logo

Mart 2020 de Covıd -19 salgını nedeniyle gerçek dünya ile aramıza giren uzaktan eğitim sistemini Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Diğital Kampüs teknolojilerine büyük yatırım yaparak uzaktan eğitimi daha erişebilir hale getirdi.

 

Digital Kampüs Teknolojisiyle  ;

 

1- Uygulamaya  hazır hale getirilen 4 boyutlu eğitim teknolojileri içerisine entegre edilen sanal gerçeklik gözlüğü (VR) ve artırılmış gerçeklik(AR) ile üç boyutlu nesneleri sanal sınıf ortamına taşıyarak insan duyularını ( görsel,işitsel ve dokunsal) gerçekte olmayan ama gerçeğe çok yakın eğitim ortamlarına dahil ederek kalıcı öğrenmeyi sağladık.

 

2- Sanal gerçeklik gözlükleriyle (VR) öğrencilerimize kendisini üç boyutlu ortamda hissedeceği bir deneyim yaşatarak, zenginleştirilmiş eğitim öğretim ortamlarıyla etkileşime geçeceği bir öğrenme ortamı tasarladık.

 

Öğrenciler sanal ortam da nesnelerle etkileşime geçerek örneğin; Machu Picchu’nun tepesine çıkarak bir çok soyut kavrama yeniden hayat verebilirler.

 

3- Digital Kampüs teknolojileriyle senkron ve asenkron dersleriyle öğrencilerimize ders tekrarları yapabilecekleri ortamları hazır hale getirdik.

 

4- Bu programlarla ilgili Yabancı programların kullanımındaki problemlerin önüne geçmek ve süreci iyi yönetmek adına tamamen yerli, yazılımımızı yazdırmaktayız ve her geçen gün eğitimimizin daha iyi olması adına yazılım güncellenmekte ve geliştirilmektedir.

ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

‘’Form yardımıyla numaranızı bırakın sizi arayalım, eğitim anlayışımızı ve olanaklarımızı anlatalım.‘’

⛔ İŞ BAŞVURULARINIZ İÇİN LÜTFEN NUMARA BIRAKMAYINIZ VE KARİYER SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ ! 👈

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için ilgilendiğiniz kampüsü seçiniz. Teşekkür ederiz.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları (Özel Kardeniz Sağlık Eğitim İnşaat San ve Tic A.Ş. - Denkar Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş- ALMET Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş)tarafından açıklanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ilişkin aydınlatma metninin tamamını okudum, anladım ve Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nın Kişisel Verilerimi yukarıda belirtilen amaçlar çerçevesinde işlemesi konusunda bilgilendirildim.

Bu kapsamda Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Şirketleriniz tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Zübeyde Hanım Eğitim Kurumlarının velilerine/personellerine ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, ilgili belgeleri imzalayan tarafların tespiti ve kontrolü, bunlar kapsamında gerçekleştirilecek her türlü başvuru, iş ve işlemin sahibini ve muhatabını belirlemek üzere bilgilerin tespiti için kimlik, adres, vergi numarası ve diğer bilgileri kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla Aydınlatma Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Aydınlatma Metni’nde belirtilen kişiler ile paylaşılmasına konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, bu form ile bilgilerimi göndererek açık rızamla onay veriyorum.