Facebook Pixel Deneme - Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları
Zübeyde Hanım Koleji Loading Logo

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean consectetur libero placerat tempus pellentesque. In facilisis tristique consequat. Nullam commodo erat ac lacus semper pharetra. Pellentesque nibh lacus, congue quis eleifend in, vulputate suscipit augue. Curabitur id lorem turpis. Nunc quis urna blandit, hendrerit nulla et, facilisis sapien. Phasellus ac ligula eu lacus lobortis tincidunt. Donec tristique posuere dolor, eget semper mauris venenatis nec. Integer tempor tortor eu feugiat interdum. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris convallis velit congue ex vehicula lacinia. Praesent a sem sit amet purus tincidunt pellentesque. Integer a dictum nibh. Phasellus elit nibh, sagittis at tincidunt eget, fermentum vitae sem. Sed sed porttitor massa.

Mauris ante nunc, euismod ac facilisis sit amet, pulvinar ac erat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. In nec sapien eu quam consectetur lobortis. Aliquam sodales eros ut felis condimentum, sed porttitor nisl pretium. Morbi a quam feugiat, varius lacus a, vulputate justo. Duis ut est dignissim justo fermentum viverra. Sed sit amet rutrum mi. Donec tristique est ac felis placerat, a gravida justo vestibulum. Nam vitae pretium nibh. Suspendisse sit amet nibh sit amet arcu bibendum finibus. Etiam vel tempor tortor, in lobortis massa. Vestibulum luctus pharetra aliquet. Morbi et tincidunt dui, non pellentesque odio. Aliquam quis magna velit.

ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

‘’Form yardımıyla numaranızı bırakın sizi arayalım, eğitim anlayışımızı ve olanaklarımızı anlatalım.‘’

⛔ İŞ BAŞVURULARINIZ İÇİN LÜTFEN NUMARA BIRAKMAYINIZ VE KARİYER SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ ! 👈

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için ilgilendiğiniz kampüsü seçiniz. Teşekkür ederiz.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları (Özel Kardeniz Sağlık Eğitim İnşaat San ve Tic A.Ş. - Denkar Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş- ALMET Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş)tarafından açıklanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ilişkin aydınlatma metninin tamamını okudum, anladım ve Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nın Kişisel Verilerimi yukarıda belirtilen amaçlar çerçevesinde işlemesi konusunda bilgilendirildim.

Bu kapsamda Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Şirketleriniz tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Zübeyde Hanım Eğitim Kurumlarının velilerine/personellerine ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, ilgili belgeleri imzalayan tarafların tespiti ve kontrolü, bunlar kapsamında gerçekleştirilecek her türlü başvuru, iş ve işlemin sahibini ve muhatabını belirlemek üzere bilgilerin tespiti için kimlik, adres, vergi numarası ve diğer bilgileri kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla Aydınlatma Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Aydınlatma Metni’nde belirtilen kişiler ile paylaşılmasına konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, bu form ile bilgilerimi göndererek açık rızamla onay veriyorum.