Facebook Pixel Okuldan Fazlası - Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları
Zübeyde Hanım Koleji Loading Logo
MESLEKİ KARİYER EĞİTİMİ

Hedefimiz Mesleki Tanıtım Etkinlikleri çerçevesinde, öğrencilerimizin alanında başarılı kuruluşları ziyaret ederek çalışma ortamını bizzat yerinde gözlemleyerek tanımalarını sağlamaktır.

• Öğrencilerimizin meslek ve çalışma sahası hakkında sorularına en etkili cevabı bulmalarına olanak verip, öğrencilerimizin tercihler noktasındaki tereddütlerini lise döneminde ortadan kaldırmak önceliğimizdir.

• Mesleklerin yerinde tanıtımı amacıyla bazı meslek çalışanlarına ziyarette bulunarak öğrencilerimizin doktorluk, hemşirelik, eczacılık, bankacılık avukatlık gibi meslekleri yerinde görmelerinin amaçlandığı çalışmaların yanı sıra, okulumuza davet edilen kimi uzmanlarla da kariyer eğitimi desteklenmektedir.

KİŞİSEL GELİŞİM KREDİ SİSTEMİ

• Kitap okuma

• Aktivite

• Spor faaliyetleri

• Akademik proje çalışması

• Sosyal sorumluluk projesi

• Okul temsil başarısı

MEZUNİYET PORTFOLYOSU

• ABD, Kanada, İngiltere, İtalya, Almanya gibi yurtdışı ülkelerde birçok okulun, üniversiteleri ve bölümlerine başvurunuzun en önemli parçası çalışmalarınızı sunduğunuz dosyanızdır (portfolyo).

• Üniversitenin vereceği burs, portfolyonuzun gücüyle doğru orantılı olduğu için, portfolyo hazırlama çalışmalarına yurtiçi veya yurtdışında okumaya karar verir vermez başlamak gerekir.

• Portfolyo hazırlık çalışmaları ile öğrencilerimizin bireysel ve mesleki başarıları ve gelişimini düzenli bir şekilde belgelemek, yurtdışı üniversite eğitimine ve iş hayatına zemin hazırlamak temel amaçtır.

• Öğrenciler portfolyo çalışması sonucunda elde edilen verileri gelecekteki eğitim hedeflerinin daha kolay ve daha gerçekçi belirlenmesinde kullanırlar. Ayrıca bu çalışma öğrencileri öğrenme sorumluluğunu almaya, düşünme ve yazma becerileri artırmaya katkı sağlar.

ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

‘’Form yardımıyla numaranızı bırakın sizi arayalım, eğitim anlayışımızı ve olanaklarımızı anlatalım.‘’

⛔ İŞ BAŞVURULARINIZ İÇİN LÜTFEN NUMARA BIRAKMAYINIZ VE KARİYER SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ ! 👈

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için ilgilendiğiniz kampüsü seçiniz. Teşekkür ederiz.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları (Özel Kardeniz Sağlık Eğitim İnşaat San ve Tic A.Ş. - Denkar Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş- ALMET Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş)tarafından açıklanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ilişkin aydınlatma metninin tamamını okudum, anladım ve Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nın Kişisel Verilerimi yukarıda belirtilen amaçlar çerçevesinde işlemesi konusunda bilgilendirildim.

Bu kapsamda Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Şirketleriniz tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Zübeyde Hanım Eğitim Kurumlarının velilerine/personellerine ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, ilgili belgeleri imzalayan tarafların tespiti ve kontrolü, bunlar kapsamında gerçekleştirilecek her türlü başvuru, iş ve işlemin sahibini ve muhatabını belirlemek üzere bilgilerin tespiti için kimlik, adres, vergi numarası ve diğer bilgileri kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla Aydınlatma Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Aydınlatma Metni’nde belirtilen kişiler ile paylaşılmasına konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, bu form ile bilgilerimi göndererek açık rızamla onay veriyorum.