Facebook Pixel Okul Aile Birliği - Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları
Zübeyde Hanım Koleji Loading Logo

Özel Zübeyde Hanım Okul-Aile Birliği (OAB) okul –veli- öğrenci üçgeninin büyük önem taşıdığı bilinci ile okul ile aileler arasındaki bütünleşmeyi gerçekleştirmek amacı ile kurulmuştur. Tüm veliler birliğin doğal üyesidir. Okul Aile Birliği, Zübeyde Hanım'in amaçları ve eğitim ilkeleri doğrultusunda, idare ile iş birliği içinde faaliyetler düzenler, okulun programı hakkında öğrenci velilerini bilgilendirir. Okul yaşamına sağladıkları olumlu katkılar ile kampüs yaşantısını zenginleştirir.

OAB, her eğitim yılının başında tüm velilere duyurulan Olağan Genel Kurul toplantısında gönüllü veli adayların arasından seçimle kurulur. Okul Aile Birliği, çalışmalarını haftalık toplantılarla sürdürür, çalışma alanlarını etkinleştirmek, iletişim ağını genişletmek amacı ile veliler ile düzenli/sürekli iletişimdedir. Öğrencilerin kültürel olarak zenginleşmelerine imkân verecek okul etkinliklerine destek verir.

OKUL AİLE BİRLİĞİNDEN MEKTUP

Özel Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları'nın Değerli Velileri,

18 Ekim 2016 tarihinde gerçekleştirilen Okul Aile Birliği Genel Kurul toplantısına katılan velilerimizin seçimiyle 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Aile Birliğinde görev almış bulunuyoruz.

Biz, Okul Aile Birliği olarak okulumuzla ve değerli velilerimizle birlikte çocuklarımız için çalışmaktan mutluluk duyacağız. Görevlerimizin ve sorumluluklarımızın farkındayız. ''Okul Aile Birliği okul ile veli arasında köprüdür'' demiyoruz, çünkü her veli her zaman okulla iletişim kurabilmekte, düşüncelerini rahatça iletebilmektedir.

Okul Aile Birliği olarak misyonumuz ve vizyonumuz gereği çocuklarımızın gerek kişilik gelişimlerini gerek akademik eğitimlerini destekleyecek her türlü faaliyeti organize etmek, ZÜBEYDE ruhunu çocuklarımıza işlemek, velilerimizle doğru ve şeffaf iletişimde bulunarak okulla bağlantıyı daha da kolaylaştırmak, sosyal yardımlaşmayı çocuklarımıza öğretmek, kocaman bir ailenin parçası olduğumuzu her zaman hissettirmek ve okulumuza destek olmak için çalışacağız.

Bunun için çeşitli etkinlikler düzenlemeyi planlamaktayız. Etkinliklere sadece katılımınızı değil, mümkünse bilfiil yer almanızı istiyoruz. Bu yolda kol kola birlikte yürüyeceğiz. Çocuklarımız ve okulumuz için...

Saygı ve sevgilerimizle,

ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

‘’Form yardımıyla numaranızı bırakın sizi arayalım, eğitim anlayışımızı ve olanaklarımızı anlatalım.‘’

⛔ İŞ BAŞVURULARINIZ İÇİN LÜTFEN NUMARA BIRAKMAYINIZ VE KARİYER SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ ! 👈

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için ilgilendiğiniz kampüsü seçiniz. Teşekkür ederiz.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları (Özel Kardeniz Sağlık Eğitim İnşaat San ve Tic A.Ş. - Denkar Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş- ALMET Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş)tarafından açıklanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ilişkin aydınlatma metninin tamamını okudum, anladım ve Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nın Kişisel Verilerimi yukarıda belirtilen amaçlar çerçevesinde işlemesi konusunda bilgilendirildim.

Bu kapsamda Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Şirketleriniz tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Zübeyde Hanım Eğitim Kurumlarının velilerine/personellerine ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, ilgili belgeleri imzalayan tarafların tespiti ve kontrolü, bunlar kapsamında gerçekleştirilecek her türlü başvuru, iş ve işlemin sahibini ve muhatabını belirlemek üzere bilgilerin tespiti için kimlik, adres, vergi numarası ve diğer bilgileri kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla Aydınlatma Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Aydınlatma Metni’nde belirtilen kişiler ile paylaşılmasına konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, bu form ile bilgilerimi göndererek açık rızamla onay veriyorum.