Facebook Pixel Erken Kayıt - Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları
Zübeyde Hanım Koleji Loading Logo

Değerli Velilerimiz; 2017-2018 eğitim-öğretim yılı avantajlı kayıt dönemimiz başlamış olup 28.02.2017 tarihine kadar devam edecektir. 25-26 ŞUBAT 2017 tarihinde yapacağımız Bursluluk/kayıt kabul sınavı sonrası başlayacak olan dış kayıtlara ayrılacak kontenjanların netleşmesi için sizleri erken kayıt yaptırmaya davet ediyoruz. Ödemesi hala devam etmekte olan velilerimiz de avantajlı kayıt imkanlarını kaçırmamalıdır. Yeni dönem taksitleri, mevcut ödemelerini sarsmadan yapılandırılabilmektedir. Yarıyıl tatili süresi boyunca okulumuzun idari birimleri ve okul yöneticilerimiz görevleri başında olup detaylı bilgi almak isteyen velilerimize hizmet vermeye devam edecektir.

Bize güvenip çok sevgili çocuklarınızı okulumuza emanet eden siz değerli velilerimize bu vesileyle teşekkürlerimizi iletmek, gelecekte çok daha güzel imkanlarla karşınızda olacağımız sözünü vermek istiyoruz. Evlatlarınız evlatlarımızdır.

Saygılarımızla.Ali DENİZ
ÖZEL ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI
KURUCU TEMSİLCİSİ

ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

‘’Form yardımıyla numaranızı bırakın sizi arayalım, eğitim anlayışımızı ve olanaklarımızı anlatalım.‘’

⛔ İŞ BAŞVURULARINIZ İÇİN LÜTFEN NUMARA BIRAKMAYINIZ VE KARİYER SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ ! 👈

Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ve ilgili birimin size ulaşabilmesi için ilgilendiğiniz kampüsü seçiniz. Teşekkür ederiz.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları (Özel Kardeniz Sağlık Eğitim İnşaat San ve Tic A.Ş. - Denkar Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş- ALMET Eğitim Sağlık İnşaat San ve Tic A.Ş)tarafından açıklanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ilişkin aydınlatma metninin tamamını okudum, anladım ve Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nın Kişisel Verilerimi yukarıda belirtilen amaçlar çerçevesinde işlemesi konusunda bilgilendirildim.

Bu kapsamda Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Şirketleriniz tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Zübeyde Hanım Eğitim Kurumlarının velilerine/personellerine ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, ilgili belgeleri imzalayan tarafların tespiti ve kontrolü, bunlar kapsamında gerçekleştirilecek her türlü başvuru, iş ve işlemin sahibini ve muhatabını belirlemek üzere bilgilerin tespiti için kimlik, adres, vergi numarası ve diğer bilgileri kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla Aydınlatma Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Aydınlatma Metni’nde belirtilen kişiler ile paylaşılmasına konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, bu form ile bilgilerimi göndererek açık rızamla onay veriyorum.