Yükleniyor ...

03 Kasım 2017
Zübeyde Hanım'ın Projesi'ne tam not
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüsü'nde görevli Türkçe Öğretmenimiz Rümeysa Sümer ve Anaokulu Öğretmenimiz Özlem Özer, harika bir projeye imza attı.
25 Ekim 2017
Küçük müzisyenler
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüsünde öğrenim gören, öğrencilerimizin belki de ilk defa tanıştığı enstrüman eğitimleri ve bununla birlikte koro çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Çok yakında kuracakları müzik gruplarıyla çeşitli etkinliklerde bo
18 Eylül 2017
Bornova Kampüsümüz açıldı!
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüsü açıldı. Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları, 2017-2018 Eğitim Öğretim yılına bu yıl kapılarını açan Bornova Kampüsü ile \"merhaba\" dedi.
26 Mayıs 2017
Ah Şu Gençler!
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nda öğrenim gören Fen ve Anadolu Lisesi öğrencileri, Turgut Özakman’ın yazdığı “Ah Şu Gençler” isimli tiyatro gösterisin sergiledi. Öğrencilerin performansı, izleyenlerden büyük beğeni aldı.
15 Mayıs 2017
Yazar söyleşisi
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları, 4. 6. ve 7.sınıf öğrencilerimiz; şiir, öykü ve çocuk edebiyatı yazarı Mehmet Atilla ile bir araya gelerek söyleşi yaptı. Kitap da imzalatan öğrencilerimiz yazarlıkla ilgili merak ettikleri soruları da yöneltti.
15 Mayıs 2017
Eğlenceli matematik
Pratik matematik ile ilkokul ve ortaokul öğrencilerimiz matematiğin günlük hayattaki uygulamalarını grup çalışması ve aktif katılımlarıyla birebir tecrübe etme şansı yakaladı. Öğrenciler problem çözme yeteneklerini uygularken eğlenerek öğrendi.
08 Mayıs 2017
Çocuk Festivali'ne katıldık
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları olarak katıldığımız Festival Çocuk renkli görüntülere sahne oldu. Okulumuzun standına ve etkinliklerine, çocukların ve ailelerinin ilgisi çok büyüktü.
25 Nisan 2017
Hoşgeldin bahar
Down sendromlu çocuklarımız ve Anadolu Lisesi 10.sınıf öğrencilerimizle birlikte 400 adet çiçek fidanı dikerek bahara hoşgeldin dedik. Bornova Belediye Başkanı Sn.Olgun Atila, Başkan Yardımcılarımız, Kurum Müdürümüz, Kurum Yöneticilerimiz ve Öğretmenlerim
05 Nisan 2017
Eğlenceli bilim
Okulumuzda öğrencilerimiz 3 gün boyunca bilim ve eğlencenin iç içe olduğu bilimin eğlenceli dünyasında yolculuğa çıktılar.. Yıl boyunca tasarladıkları projelerini sergileyen öğrencilerimiz, Mad Science ile çeşitli bilim atölyelerinde özel bir bilimsel at
05 Aralık 2016
OKULİSTİK
‘’Kim demiş ki çocuk bir küçük şeydir Bir çocuk belki en büyük şeydir.’’
28 Kasım 2016
DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNİ ZİYARET ETTİK
Ağız ve diş sağlığının en önemli basamağı diş bakımıdır. Bu yüzden okul öncesi ve 1.sınıf öğrencilerimiz ile diş sağlığı merkezini ziyaret ettik.
22 Kasım 2016
TEOG SINAVI ÖNCESİ SÜPRİZ
Teog sınavına girecek öğrencilerimize motivasyon için süprizimiz